Blue Water

Dhomat tona

Një dhomë cilësore me pamje nga qyteti

PËRSHKRIM

Dhomë Deluxe Dyshe

Kjo dhomë dyshe ka një ballkon, kondicioner dhe pamje nga qyteti. Dhoma dyshe është perfekte për një çift. Hotel Blue Water ne Ksamil ofron per turistet dhoma te mobiluara me kujdes.

DETAJET E DHOMËS

BANJO

KONDICIONER

KOPESHT

SHËRBIMET E DHOMAVE

Një dhomë cilësore 

PËRSHKRIM

Dhomë treshe Deluxe

Ka dhoma të mobiluara mirë me dhoma luksoze me ajër të kondicionuar çdo dhomë eshte me ballkon privat nga ku në mëngjesin e kthjellët mund të keni një pamje të mrekullueshme të qytetit të Ksamilit.

DETAJET E DHOMËS

BANJO

KONDICIONER

KOPESHT

SHËRBIMET E DHOMAVE

Një dhomë cilësore 

PËRSHKRIM

Dhome Familjare

Kjo dhomë familjare ka një ballkon, pamje nga qyteti dhe 2 divane-krevat. Hotel Blue Water në Ksamil, ju ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapësirë ​​dhe pamje të këndshme.

DETAJET E DHOMËS

BANJO

KONDICIONER

KOPESHT

SHËRBIMET E DHOMAVE

Një dhomë cilësore 

PËRSHKRIM

Suite

Dhoma Suite ofron pamje të mrekullueshme të qytetit e cila është veçanërisht mahnitëse gjatë natës. Gjithashtu ka një komplet divan të shtuar për t'u dhënë mysafirëve komoditetin përfundimtar që u nevojitet pas një dite të gjatë të ngarkuar.

DETAJET E DHOMËS

BANJO

KONDICIONER

KOPESHT

SHËRBIMET E DHOMAVE

Një dhomë cilësore 

PËRSHKRIM

Dhomë standarde dyshe

Dhoma komode të dizajnuara për të akomoduar dy të rritur. Dhomat tona standarde dyshe janë të pajisura me dush dhe disa prej tyre me ballkon me pamje nga kopshti i hotelit. 

DETAJET E DHOMËS

BANJO

KONDICIONER

KOPESHT

SHËRBIMET E DHOMAVE

Një dhomë cilësore 

PËRSHKRIM

Dhome Dopio

Kjo dhomë familjare ka një ballkon, pamje nga qyteti dhe 1 krevat dopio. Hotel Blue Water në Ksamil, ju ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapësirë ​​dhe pamje të këndshme.

DETAJET E DHOMËS

BANJO

KONDICIONER

KOPESHT

SHËRBIMET E DHOMAVE