Check In

14:00 - 00:00

Check Out

08:30 - 10:30

Asnjë kufizim moshe

Nuk ka kërkesë moshe për check-in

Blue Water
Kush jemi ne

Gjithçka që dëshironi të dini

Me plazhin 9 të Ksamilit të arritshëm në 500 metra, Blue Water Hotel ofron akomodim, një restorant, një pishinë të jashtme sezonale, një bar dhe një kopsht. Hoteli i apartamenteve ka WiFi dhe parkim privat pa pagesë.

Fitted with a balcony, the units offer air conditioning and feature a flat-screen TV and a private bathroom with shower and slippers.

0
Pastërtia
0
Vendndodhja
0
Lehtesirat
0
Stafi
0
Value for money

Kjo është pjesa e preferuar e të ftuarve tanë në Ksamil, sipas vlerësimeve të pavarura.

Blue Water
Luks i vërtetë

Ne e bëjmë çdo moment të veçantë

Blue Water Hotel ofron një mëngjes kontinental ose bufed. Një shërbim i makinave me qira është në dispozicion në akomodim.

Plazhi Bora Bora është më pak se 1 km nga Blue Water Hotel, ndërsa Paradise Beach është 10 minuta në këmbë larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Janinës, 109 km nga hoteli i apartamenteve.

 

Luks

Veçorite Tona Te Mahnitshme

Restorant

Ejani të shijoni gatimet e detit nga kuzhinierët tanë të mrekullueshëm

Media & Teknologjia

Argëtim për të gjithë

Pishine

Të gjitha pishinat janë pa pagesë Sezonale

Internet

WiFi është i disponueshëm në dhomat e hotelit

Parkim

Free private parking is possible on site

Dhoma familjare

Dhoma familjare janë në dispozicion

Bar

Relaksohuni dhe kënaquni

Jashtë

Uluni dhe relaksohuni

SHFRYTËZONI
SEZONIN SPECIAL TONIN.