Check In

14:00 - 00:00

Check Out

08:30 - 10:30

Asnjë kufizim moshe

Nuk ka kërkesë moshe për check-in

Mirë se vini

Përjetoni hotelin luksoz më të shquar të Blue Water Hotel

Me plazhin 9 të Ksamilit të arritshëm në 500 metra, Blue Water Hotel ofron akomodim, një restorant, një pishinë të jashtme sezonale, një bar dhe një kopsht. Hoteli i apartamenteve ka WiFi dhe parkim privat pa pagesë.

Luks

Veçorite Tona Te Mahnitshme

Restorant

Ejani të shijoni gatimet e detit nga kuzhinierët tanë të mrekullueshëm

Media & Teknologjia

Argëtim për të gjithë

Pishine

Të gjitha pishinat janë pa pagesë Sezonale

Internet

WiFi është i disponueshëm në dhomat e hotelit

Luks

Dhomat & Suitat

Dhomë Deluxe Dyshe

Kjo dhomë dyshe ka një ballkon, kondicioner dhe pamje nga qyteti. Dhoma dyshe është perfekte për një çift. Hotel Blue Water ne Ksamil ofron per turistet dhoma te mobiluara me kujdes.

Dhomë treshe Deluxe

Ka dhoma të mobiluara mirë me dhoma luksoze me ajër të kondicionuar çdo dhomë eshte me ballkon privat nga ku në mëngjesin e kthjellët mund të keni një pamje të mrekullueshme të qytetit të Ksamilit.

Dhome Familjare

This family Room has a balcony, city view and 2 sofa beds. Blue Water Hotel in Ksamil, offers to tourists rooms furnished with care, space and pleasant view.

Shijoni shijet

Ngrënie e shkëlqyer

Eksploroni nëpër gamën tonë të zonave të ngrënies

Restoranti Blue Water është i specializuar në ushqime të shijshme me përbërës të freskët dhe përgatitje mjeshtërore nga ekipi i kuzhinës. Atmosfera e gjallë, e rastësishme dhe e pasur e Restorant Blue Water e bën atë të përsosur për të ngrënë me miqtë, familjen, klientët dhe bashkëpunëtorët e biznesit

Shërbimet e pritjes

- Check-in/check-out privat
- Këmbim Valutor
- Recepsion 24 orë

Media & Teknologjia

- TV me ekran të sheshtë
- Kanalet kabllore
- Kanalet satelitore

Gjuhët e folura

- Gjermanisht
- Anglisht
- Italian

Pajisjet e dhomës

- Prizë pranë shtratit
- Raft për tharje për veshje
- Rrjetë kundër mushkonjave

Prezantimi

I Galerise Tonë Te Vogël

Njihuni me hotelin tonë përmes disa fotove.
Klikoni butonin për të parë më shumë.

0
Pastërtia
0
Vendndodhja
0
Lehtesirat
0
Stafi
Kontaktoni

Mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje dhe dyshim

Na gjeni Këtu

Adresë
Telefon